יום ראשון, 13 באפריל 2014

אם עדין לא מצאת מתנה בשבילו... קארל לגרפלד הוא ה-דבר !

אם הגבר שלך בעל חוש אופנתי מפותח...אני בטוחה שהוא לא יתנגד לקבל את הבושם החדש של קארל לגרפלד לכבוד הפסח הזה ואם את ממש רוצה לפנק את עצמך יש גם אחד בשבילך( מדהים דרך אגב !)
יש לו סטייל יחודי אלגנטי ומתוחכם ממש כמו לקארל בעצמו ועם זאת גם טוויסט נועז ומודרני.
הייתי צריכה לבחור אחד בשבילי או אחד בשבילו, הבחירה היתה קשה מאוד כי הבושם לאישה פשוט מושלם אבל אז נאנחתי ואמרתי לעצמי " דיי  להיות סוציומטית הגיע הזמן לפנק גם אותו" גם עוד מעט חג וזה....לקח לי כמה ימים להתאושש מההחלטה אבל בסוף נרגעתי .

לבקבוק יש מראה שאי אפשר להתעלם ממנו ואיך לא הצבעים השולטים הם השחור והכסוף בדיוק כמו קארל האמיתי, תמיד אלגנטי ובעל נוכחות בלתי מתפשרת, תסכימו אותי שככה גבר צריך להיות לא?
בדומה לצווארון החולצות האהובות של קרל, טבעת מתכתית גדולה חובקת את הפקק ועליה חרוטה צללית דמותו האייקונית של המעצב. הבקבוק המאסיבי צפון בקופסה עם הטבעה התואמת את טבעת המתכת ובחלקן הפנימי של הקופסה הלבנה לנשים והשחורה לגברים חוזרת צלליתו של לגרפלד במוטיב גוון על גוון.


הריח שלו:
הבושם לגבר מריח מדהים שילוב קסום של לבנדר ומנדרינה מתוגברים בתפוח פריך ועלי סיגלית רעננים מפתיעים ולצידם, ניחוח חושני וקדום הנחתם בתמהיל של תווים עציים מתובלים של אלגום וענבר החושפים גוף ריח חיוני ואלגנטי

והריח שלי (במידה והייתי חושבת רק על עצמי :)
במקרה שלי זה בדיוק כמו שאני אוהבת , לא כבד מידיי ופרחוני ומעניין שיכול לשמש גם לבוקר וגם לערב
פרפיום נשי ומושלם שכולו אלגנטיות פרחונית מרעננת. ניגודים מסקרנים הנפתחים בפרץ לימוניות מרענן, מתוגברים באפרסק קטיפתי הנוסק על אל עם זר ורדים ריחני, מגנוליות מושלמות ופולמריה ריחנית. תוספת מפתיעה של מושק ותווים עציים של ענבר עז וקודר בבסיס מעניקים טאץ' סופי מושלם.
הוא עוד יגיע גם אל אוסף הבשמים שליקרל לגרפלד לאישה אדפ 85 מ"ל – 299 ₪

קרל לגרפלד לגבר אדפ 100 מ"ל – 249 ₪
 
 

תגובה 1:

  1. איזה תיאור מעניין של הבשמים, בהחלט עושה חשק לנסות אותם

    השבמחק