יום ראשון, 6 באפריל 2014

אנטונים ,מוצרים איכותיים ללא פגיעה בבעלי חיים

תמיד אני שמחה לגלות עוד מותג שמתחשב בבעלי חיים כבעלת 2 חתולות מדהימות וככזו שגידלה כלבים כל החיים המודעות שלי רק הלכה וגדלה בעניין הזה.

את אנטונים הכרתי לפני זמן מה וכבר הצגתי את דעתי על מברשות המותג המופלא הזה בפוסט הזה והנה עכשיו אני גאה גם להתנסות בקו מוצרי האיפור המדהים שלהם הכולל מוצרים איכותיים ללא פגיעה בבעלי חיים ועם התחשבות מקסימאלית בצרכי העור תוך שמירה על הסביבה, מה שנקרא מבחינתי לקנות ולהשתמש במוצרים בלב שקט !

עיצוב האריזה גם הוא משדר חיבור לטבע ולשמירה על הסביבה מאחר וכל האריזות מתכלות ועשויות מבמבוק. אריזות סולידיות אשר לא מנקרות את העיניים, אריזות הפודרה מאפשרות גם מילוי חוזר.

אז איך תדעו שהמותג אכן מבטיח ומקיים את העניין?

באמצעות 2 האישורים הבאים:

תקן ECCOCERT- התקן הזה בודק ומאשר כי המוצרים הם אכן אורגניים וטבעיים ושהחברה עומדת אחר הבטחותיה  ומבצעת בדיקות קפדניות בנושא.

אישור VEGAN אשר בודק ומאשר שכל המוצרים נטולים רכיבים מן החיי ולא נוסו על בעלי חיים בשום אופן

אז אילו מוצרים ניסיתי:

ניסיתי את הפודרה האפויה אשר מגיעה ב4 גוונים , היא נותנת מראה טבעי ומקבעת את בסיס האיפור שלי ולא מכבידה או מייבשת בכלל, אני מניחה אותה עם מברשת קבוקי והיא נותנת מראה מאט לעור הפנים. מוצר מעולה.

בנוסף ניסיתי גם את העיפרון השחור, עיפרון עיניים טבעי ועמיד אשר מגיע עם מחדד. העיפרון נמרח בקלות ואני אוהבת להניח אותו על קו הריסים התחתונים ולטשטש באמצעות מברשת (של אנטונים כמובן!).
אהבתי את הרעיון של המחדד המשולב בעפרון ואת נוחות השימוש.


תגובה 1: