יום שלישי, 9 באפריל 2013

ויהי OR

תמיד כיף להכיר מותגים שעוד לא הכרתי. במקרה הזה שמעתי רבות אך רק לפני כשבוע נחשפתי וניסיתי לראשונה. ניסיתי ואהבתי. המותג "ד"ר OR" הוא מותג דרמו קוסמטיקה בעל סדרות טיפוליות מגוונות שמאפשר לכל אחת ובכל גיל להשתמש במוצריו. המוצרים שהתקבלו לסקירה היו כמה:

תרסיס הגנה מהשמש SPF 30
בכל קיץ אני שמחה להתנסות באחד חדש, במקרה הזה הגנה בצורת תרסיס בעל ריח רענן והגנה מספקת עבורי. הדבר הכי חשוב לי בקרם הגנה הוא שלא יהיה דביק ושיספג בעור במהרה. עד היום לא מצאתי אחד כזה ואלו שהכי מתקרבים להיות מספקים עבורי הם באמת תרסיסי ההגנה ופחות הקרמים, במקרה הזה נראה לי שהיה שווה להתנסות בד"ר OR כי התרסיס אכן נספג היטב ולא מותיר תחושת דביקות ואי נוחות, ישמש אותי הייטב בקפיצה הבאה לים.

מחיר 79.90 ש"ח, 125 מ"לדאודורנט רול ללא אלכוהול
דאודורנט אצלי זו שריטה וגם במקרה הזה עדין לא מצאתי "את האחד" (אשמח להמלצות )שישמש אותי לאורך כל היום ולא ארגיש על עצמי ריח של זיעה מיותרת לאחר מספר שעות. אני דווקא מתחברת יותר לספריי כי הוא מתיר תחושה יותר רעננה אך הפעם קבלתי את הרול להתנסות ועד עכשיו הוא עומד מצויין במשימה (ממתינה לבדוק את הנושא לאורך זמן). שימוש חד פעמי בבוקר בדאודורנט משאיר את בית השחי שלי רענן ויבש לאורך כל היום ללא צורך להתרענן באזור במהלך היום. התכשיר מתאים גם לעור רגיש וגם לשימוש לאחר הסרת שיער, המחיר הוגן, אז למה לא?

מחיר 49.90 ש"ח ,70 מ"לקרם לחות והגנה נגד קמטים
אוהבת את אלו שמשלבים מספר אלמנטים בתוכם ובמקרה הזה הקרם משלב בתוכו גם לחות גם הגנה וגם מונע את הזדקנות העור,מה צריך יותר מזה?
נספג היטב מריח מצויין שאלו הדברים החשובים לי ביותר. האריזה משדרת נקיון וכמו כל המוצרים אין פה נסיון ליומרה- מוצרים משובחים ללא שוויץ (מהמילה להשוויץ..:).

מחיר 142.90, 50 מ"ל


סופר קלינסר, נוזל לניקוי הפנים
אני חושבת שבתחום סבוני הפנים אני נוטה להחליף את המספר הרב ביותר של המותגים במרדף אחר אותו נוזל ניקוי שלא ייבש לי את העור בצורה כזו שתרגיש לי שאם אני לא טובלת את עצמי בקרם לחות דקה אחרי השימוש בסבון אני מתחרפנת. אם לומר את האמת מצאתי עד היום 2 כאלו ודר OR הוא השלישי במספר. המוצר לא מכיל סבון ושומר על רמת הלחות הטבעית של העור. הריח מעולה, העור חלק נעים ולא מיובש , מה צריך יותר מזה?

מחיר 69.99 ש"ח ,100 מ"ל


פילינג גרגירים עדין
אני בדרך כלל לא משתמשת בפילינג כי הוא מגרה לי את העור (יש לי עור מאוד רגיש עם נטיה לאדמומיות ) במקרה הזה הפילינג הוא מאוד עדין כך שאני כמעט לא מרגישה אותו ובכל מקרה הוא עושה את העבודה בצורה טובה מאוד, מנקה ומשאיר את העור עם תחושת נקיון ורעננות . הריח נעים והעור רך למגע. הפילינג מסיר תאים מתים וגורם להתחדשות העור , מכיל תמציות אלוורה ושומר על הלחות הטבעית של העור. מומלץ

מחיר 89.99 ש"ח, 100 מ"ל
לסיכום,
שמחתי להתחדש ולהתנסות במוצרים של ד"ר OR וגיליתי כמה מוצרים חדשים שקיימת האפשרות שאף אתמכר אליהם.
את כל המוצרים ניתן להשיג ברשתות הפארם,בקופות החולים ובבתי המרקחת ברחבי הארץ2 comments:

  1. מוצרים מעניינים. שווה בדיקה. אף פעם לא השתמשתי במוצרים של החברה...
    וגם המחירים אחלה!

    השבמחק
  2. תכלס כל מוצר שלהם מוצא שימוש

    השבמחק