יום שני, 2 בינואר 2012

מפתיעה את עצמי כל חודש מחדש


תרשו לי להגיד וואוו..וואוו על המחשבה,וואוו על הרעיון, וואוו על הדרך ועל האריזה. כבר מזמן שלא יצא לי להגיד על מוצר או שירות חדש-איך לא חשבו על זה קודם. טוב טוב... אני אספר לכן במה מדובר למיזם הזה קוראים glossybox  (אגב גם השם מעביר בי רעד התרגשות קל) זה מיזם קוסמטיקה אינטרנטי בינלאומי שעכשיו נכנס גם לישראל וטוב שכך. ומה הרעיון? החברה מאפשרת לצרכנים להתנסות במוצרי קוסמטיקה וטואלטיקה לפני שהם מחליטים לרכוש את המוצר בגודלו המלא.
איך זה הולך? את נכנסת לאתר האינטרנט של החברה ממלאת מספר שאלות על מנת שיוכלו להכיר את ההרגלים שלך התחום הקוסמטיקה והטואלטיקה –לדוגמא צבע עור, סגנון איפור ועוד. לאחר שאת עונה על מספר השאלות האלו את מסווגת בעצם בקטגוריה מסוימת שלפיה נשלחים אליך בכל חודש בקופסא מדהימה בדואר, כ5 עד 7 מוצרים מוקטנים (לא דוגמיות אלא מוצרים קצת יותר קטנים מהמוצר הנמכר בשוק) ,תמהיל של :מוצרי איפור,בישום,קוסמטיקה וטואלטיקה מהמותגים המובילים בשוק, על מנת שתוכלי להתנסות לחוות דעת ובכלל לדעת אם את רוצה לקנות את המוצר הזה בגודלו המלא ברשתות הפארם.

הכיף פה הוא שכל חודש את מופתעת מחדש תמורת סכום סימלי ביותר של 60 שח . הפינוק הזה מגיע באריזה מדהימה ומפתה בצבע ורוד ממש כמו מתנה אישית ומפנקת בכל חודש. והנה עוד משהו מדליק לאחר השימוש במוצרים תוכלי לכתוב משוב דרך האתר ולהיות מזוכה בנקודות שניתן להמירם בקופסאות פינוק נוספות.
המוצרים הם מוצרים חדשים שהושקו לשוק וגם כאלו שכבר על המדף זמן מה ,תמהיל מושלם בשבילך ולפי טעמך האישי ,אני התרשמתי מאוד ואין ספק שאני הייתי רוצה להיות מנוייה למיזם איטרנטי שכזה שכולו שיק ,זוהר יופי והפתעות בכל חודש מחדש

מה בגלוסיבוקס שלי:

קרם לחות של קלרינס
דאודורנט של גרנייה
גלוס של OFRA
בושם של קלואה
משייף ציפורניים
קרם גוף של טרי מוגלר

בנוסף קבלתי גם גלויה המפרטת את תכולת הקופסא ומסבירה על על מוצר בנפרד

באמת מזמינה אתכם להתנסות :
2 comments:

  1. שם מלא:אל סבג. מייל:abcdefgh220@walla.com . זה בקשר להגרלה אז הנה הגבתי :) בהצלחה לכולן.

    השבמחק