יום חמישי, 5 בפברואר 2015

ישר מהטבע ונטול אכזריות - חלק א'

תמיד נחמד לגלות חברת קוסמטיקה ישראלית חדשה ועוד יותר נחמד לגלות שכל המוצרים שלה מגיעים מן הטבע ולא בוצעו בהם כלל ניסויים בבעלי חיים. אני יכולה להתמכר לחברות מן הסוג הזה כי המצפון שלי שקט ונקי.

כזו היא חברת LAVIDO אם לא שמעתם עליה עד כה , חברה משפחתית  לקוסמטיקה טבעית שנולדה בשנת 2003 על ידי עידו מגל מייסד החברה שהיה תחילה מזקק שמנים ארומתרפיים מצמחים שגידל בחצר, רקח, ערבב והפיק מהם מוצרים שונים. החברה הלכה וצמחה , הקימה מפעל בנהלל והשאר היסטוריה.

המוצרים הטבעיים של החברה מבוססים על השמנים האתריים הטהורים והאיכותיים ביותר.


"תהליכי זיקוק והפקה מסורתיים מאפשרים לנו לאצור את תכונות המרפא והחיות של הצמחים, כשהם בשיא פריחתם ובשלותם, ולשמר את הסגולות הארומתרפיות שלהם.
בכל מוצר אנחנו מקפידים על ריכוז גבוה במיוחד של חומרים פעילים על מנת להבטיח את השפעתו המרבית. על כל מוצר תמצאו גם את אחוז הרכיבים הטבעיים המדויק בו ואת ההתחייבות שלנו להימנע משימוש ברכיבים מלאכותיים שנויים במחלוקת, כגון: SLS, פראבנים, סיליקון, תוצרי נפט,  או חומרי צבע מלאכותיים".


בתור פריקית של ניקוי פנים וניקוי בכלל :) הייתי חייבת לנסות את תכשירי ניקוי הפנים של החברה וגם פילינג אחד לגוף שהיה בעל ריח מסקרן ביותר של ברוש, גרניום ולבונה.

המוצרים מחולקים לסדרות ובחרתי לעצמי מוצרים מסדרות שונות. 

סדרת רוח וגוף
מסדרה זו נבחר לו הפילינג המיוחד הזה וכשפתחתי אותו הריח היה אכן שונה מכל מה שהכרתי עד כה, ריח חזק שנשאר עליי גם אחרי השימוש כמה שעות טובות. פילינג הגוף מבוסס על מלחים מים המלח ושמנים אורגניים בניחוח ברוש גרניום ולבונה מופק בהשראת זריחת הבוקר. שמן הברוש, החודר אל מעמקי הרגש, מסייע להרגיע את הנפש ומשתלב עם שמן הלבונה, התורם למיקוד האני הפנימי. שמן הגרניום, בשילוב עם מינרלים מים המלח, מעוררים את החיות ומעודדים התחדשות.

הגרגירים גסים המוצר מכיל שמן גוף ובשימוש ראשוני קצת נרתעתי מהשמן כי אני פחות מתחברת למוצרי גוף שמנוניים אך לאחר המקלחת הוא נספג היטב ולא הרגשתי שומניות על עור הגוף. יצאתי מהמקלחת כאילו יצאתי משדה פתוח ומלא בריחות רעננים. 
פילינג גוף ארומתרפי , מחיר 79.90 שח


סדרת "רימון, פריחת תפוז וגזר
מסדרה זו נבחרו שני מוצרים מנצחים:
סבון פנים לעור רגיל עד יבשסבון פנים הפותח את הנקבוביות לניקוי עמוק ומעלה את יכולת ספיגת הלחות בעור.
ויטמין A, ממיצוי גזר טרי, פועל כנוגד חמצון המגן על העור, מטפח ומרכך אותו. אכן מוצר עדין ביותר, לא מייבש את העור ומשאיר אותו רענן ונקי. והריח , טוב אין על מה לדבר ריח עדין , נעים וממכר.
סבון פנים, מחיר 59.90 שחהמוצר השני מהסדרה הוא מי פנים לעור רגיל עד יבש מי פנים עדינים המבוססים על מי פרחי הדרים טהורים ומיצוי פרי הרימון. מנקים את העור ביסודיות, סוגרים את הנקבוביות ומחיים את הרקמות ואת תאי העור. גם פה הריח מצויין ורענן המוצר מנקה את עור הפנים בצורה טובה ומשלימה לסבון הפנים, כולל הסרת שאריות איפור מעצבנות. 

מי פנים , מחיר 59.90 שח
כל המוצרים כולם עושים חשק לעוד, לעוד ריחות ולעוד התנסויות במוצרים טבעיים ומעולים נטולי אכזריות שאפשר להשתמש בהם בלב שקט ולהיות בטוחים באיכות ובתמורה.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה