יום ראשון, 12 באוקטובר 2014

הכירו את שיטת האפליקציות של איריס שרביט

כל תקופת הבגרות אני זוכרת את עצמי הולכת לסבתא לטיפול פנים. כן התמזל מזלי וסבתא שלי היתה קוסמטיקאית, כזו של פעם עם הכסאות המתכווננים וזכוכית המגדלת המאירה באור לבן וחזק, כך הייתי מפקירה את פניי בידיה כל מספר חודשים וגם מצטיידת בכמה קרמים של סבתא כדיי לשמור על עור פנים מטופח.
מכון היופי של סבתא עדיין קיים בביתה אך היא כבר יצאה לפנסיה והוא הפך למכון כושר קטן וביתי(וזה פחות אני לצערי) . נאלצתי לחפש לי קוסמטיקאית חדשה לטפל בעור הפנים ולשמור אותו מטופח

לפני זמן מה הגעתי לאיריס שרביט לטיפול יופי , בשיטה חדשה. 

אז מי זו איריס שרביט?


איריס שרביט-(48 נ+4),מומחית לקוסמטיקה רפואית מתקדמת מפתחת Treatment System Applications " – שיטת האפליקציות: שיטה הפועלת על שכבות העור תוך שימוש בחומרים פעילים החודרים את העור באמצעות מספר אפליקציות (שכבות) ע"י חומצות מקלפות משולבות עם חומרים מרגיעים בזה אחר זה בשינוי המינון וסוג החומצות בהתאם לסוג הטיפול הנדרש.

בנוסף משווקת איריס שרביט ליין מוצרים טיפולי ייחודי הנושא את שמה המאפשר העמקת הטיפול במכון והגעה לתוצאה הרצויה של הטיפול בזמן קצר יותר וללא תלות בטיפולי מכון.
*** כל החומרים, התרכובות והמוצרים אושרו ע"י משרד הבריאות ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובתנאי התקינה IOS2.

בין יתר הטיפולים המוצעים בסניפי איריס שרביט:
טיפולי פנים: פילינג לחידוש העור, טיפולים רפואיים, טיפולי הבהרה, אנטי אייג'ינג, ואקנה, איפור קבוע, איפור כלות וערב, עיצוב גבות, טיפולי גוף, הסרת שיער (שעוות וקרן IPL), טיפולי כף יד-מניקור, בניית ציפורניים, טיפולי כף הרגל-פדיקור רפואי.
מה היא שיטת האפליקציות?

הנחת היסוד העומדת בבסיס שיטת האפליקציות מתבססת על ההנחה כי כל שיפור (ולו הקל ביותר) הנראה לעין, משפיע על האצת התהליך כולו ומזרז את אפקטיביותו של הטיפול באופן משמעותי ביותר.    
מסיבה זו, כבר לאחר הטיפול הראשון ניתן יהיה לחוות בשיפור ניכר לעין במראה העור- תוצאה שתשתפר מטיפול לטיפול.

השיטה פועלת בשלושה שלבים חיוניים המועברים אך ורק באמצעות קוסמטיקאית פרא רפואית המחליטה בכל טיפול על הרכב החומרים הפעילים שמוחדרים לעור וכן על הסדר והמינון בו מוחדרים החומרים לעור בהתאם למצב העור העדכני וסוג הבעיה/התוצאה הרצויה.

השיטה הותאמה במטרה לאפשר למטופלים את המשך הטיפול בבית להשגת אפקטיביות מרבית.   

באופן זה, מופחתת התלות בקוסמטיקאית ובביקורים התכופים במכון. המפגשים הבאים במכון יהיו מפגשי המשך שמטרתם לכייל את סוג האפליקציה הקוסמטי-קלינית, הרכב החומרים וסדר הטיפול לצורך השבחת התוצאה הסופית הרצויה.שלבי השיטה:

1. אבחון:
ההתאמה הטיפולית ממוקדת בנקודת הזמן הנתונה ולכן, בבסיס הטיפול נמצא האבחון שמהווה שלב קריטי  בתהליך: השלב הראשון , זיהוי שורש הבעיה באמצעות:

- מילוי שאלון ראשוני מקיף המשקף את ההרגלים, הצרכים וההיסטוריה הרפואית  של המטופלים.

- בדיקה פיזית של מצב העור של המטופלים והגדרת התוצאה הרצויה תוך תיאום ציפיות.

- בניית תכנית טיפול ראשוני במכון ולאחריו ובהתאם לתוצאותיו בניית תכנית טיפול ביתית המבוססת על כל ממצאי האבחון.

2. טיפול מכון:
לאחר האבחון מתבצע טיפול שמותאם באופן אישי למטופלים כשלב שני:

קביעת דיאגנוזה טיפולית ובחירת החומרים, סדר השימוש בהם והמינון האינדיבידואלי של המוצרים המוחדרים לעור באמצעות מספר פילינגים המבוצעים בצורה מדודה וזהירה כאשר בכל פילינג נעשה שימוש בחומצה אחרת בדרגה שונה של פעילות כשבין כל אפליקציה (שלב) בודקת הקוסמטיקאית את הדינאמיקה של התגובה הנוכחית של העור לטיפול.

צורת עבודה זו יוצרת חידוש יעיל של תאי עור- תהליך שכשלעצמו מהווה סיוע בתהליך האנטי אייג'ינג ומגביר ייצור תאי עור חדשים.

מעת ההגעה לנקודה הרצויה יופעלו חומרים פעילים בשילוב מתן לחות וחומרי ריפוי והרגעה לטיפול בטקסטורה (מרקם) העור, שתבוא לידי ביטוי בצורה ניכרת לעין במראה העור וחיוניותו.

3. מוצרים לשימוש ביתי:
את הטיפול מלווים מוצרים ייחודיים שפותחו ע"י איריס ומכילים רכיבים פעילים בעלי אפקטיביות גבוהה.

המוצרים בעלי ריכוז גבוה של חומרים אקטיביים לעור, מכילים חומצות מקלפות בשילוב עם חומרים מרגיעים על מנת לחדור באופן טופיקלי (ללא חדירה פולשנית) לשכבות רבות ככל הניתן של האפידרמיס עד לנקודה בה מתרחשים התהליכים.

איכות החומרים, מידת ריכוזם לצד התרכובות הייחודיות וסדר הטיפול הממוקד באמצעותן מאפשר העברת כובד המשקל אל הטיפול בבית הן ברמת איכות החומרים, מידת האפקטיביות שלהם ושימוש בשיטה לאחר הדרכה אישית.

*** כל החומרים, התרכובות והמוצרים אושרו ע"י משרד הבריאות ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובתנאי התקינה IOS2.

את הטיפולים והדרכת המטופלים מעבירה איריס בסניף הראשי שבמבשרת ציון  טלפון לתיאום: 1-700-506-500

לפרטים נוספים : http://www.irissharvit.comאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה